Znajdź nas na Google+
Płać kartą, bo warto!

Zegarki kieszonkowe

  • Stylowe zegarki na łańcuszku dla eleganckiego mężczyzny

   Zegarek to niepodważalny atrybut męskości. Charakter zegarka mówi wiele o jego właścicielu. Jest wizytówką oraz przede wszystkim najważniejszym gadżetem bez którego żaden mężczyzna nie może się obejść.

   Stylowe zegarki znajdujące się w ofercie sklepu PewienPan.pl to ukłon w kierunku wielbicieli klasycznych modeli zegarków nawiązujących do najlepszych czasów zegarmistrzowskiego rzemiosła.
   Prosimy Państwa, aby podczas oglądania poszczególnych modeli naszych zegarków poświęcić nieco więcej uwagi na obejrzenie detali oraz przeczytanie ważnych informacji. Każdy model zegarka ma własną opowieść i coś zupełnie innego do zaoferowania.

   Zegarki mechaniczne to bezpośrednie nawiązanie do tradycji sprzed lat, kiedy to każdy poranek rozpoczynał się rytuałem nakręcania mechanizmu.

   Zegarki kwarcowe wykorzystują nowoczesne japońskie komponenty, ale ich wygląd nawet odrobinę nie zdradza ich technologicznego postępu. Posiadają stylowy cyferblat, a modele zwane cebulami pokarzą stylowe wskazówki po otwarciu klapki.

   Każdy zegarek vintage jest uzbrojony w dewizkę wykonaną z brązu i umożliwiającą dopięcie zegarka do dziurki w kamizelce lub szlufce spodni.
   Zapraszamy do podróży w czasie poprzez poznawanie stylowych zegarków z duszą.


  • Zegarki vintage - style:
   - Zegarki kieszonkowe
   - Zegarki wisiory
   - Zegarki z dewizką
   - Zegarki typu "cebula"
   - Zegarki retro
   - Zegarki na łańcuszku

Newsletter

Stylowe zegarki

Stylowe zegarki

Witamy Państwa w świecie wyjątkowych zegarków męskich. W tym dziale zobaczycie zegarki z pięknej kolekcji oryginalnych replik zegarków męskich na łańcuszku, a także stylowych zegarków kieszonkowych. Wszystkie modele są utrzymane w duchu klasycznej elegancji i stanowią doskonałe uzupełnienie ubioru eleganckiego mężczyzny. Te niezwykłe wisiory i klasyczne „cebule” mogą być najpiękniejszym prezentem dla miłośnika przedmiotów z duszą. Dostępne są dwa rodzaje zegarków: kwarcowe oraz nakręcane ręcznie. Każdy model, to osobna historia, którą zamknięto w grawerowanych kopertach pod bogato zdobionymi cyferblatami. Zapraszamy do podziwiania naszych Drobin Czasu...

Znaleziono 84 produktów.

Produkty na stronie

Produkty na stronie