Znajdź nas na Google+
Płać kartą, bo warto!

Krawaty sklep online

  • Modny krawat ważnym atrybutem w wyglądzie mężczyzny.

   Dobieranie krawata do koszuli to męskie zadanie, przed którym staje mężczyzna przed wyjściem do pracy lub na imprezę. Aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji o wyborze odpowiedniego wzoru krawata podzieliliśmy je na kilka kategorii.

   Krawaty gładkie
   Dostępne w dwóch kształtach – wąskim i szerokim. Krawaty wąskie wykonane z gładkiej tkaniny są dedykowane dla młodych mężczyzn na szczególne okazje np.: na studniówkę czy egzamin. Modele o większej szerokości polecamy dojrzałym mężczyznom gustujących w stonowanej elegancji.

   Krawaty w skośne paski
   Wzory takich modeli wywodzą się z dawnej szkoły elegancji, kiedy członkowie angielskich klubów dla dżentelmenów nosili je w charakterystycznych dla swojej organizacji kolorystyce. Krawaty w skośne paski to kwintesencja elegancji, którą polecamy każdemu mężczyźnie. Wybierając krawat w paski należy kierować się kolorystyką. Sugerujemy aby te w stonowanych kolorach zakładać do pracy, natomiast na mniej formalne okazje polecamy mocną skontrastowaną kolorystykę.

   Krawaty w kratkę
   Kratkowe desenie, to stosunkowo młody trend w krawatowej modzie. W przeważającej większości są produkowane w szerokościach od 6,5 cm – 7,5 cm. Cieszą się dużą popularnością wśród młodych mężczyzn, którzy upodobali sobie kraciaste krawaty do stylizacji całodziennych.

   Krawaty w drobne wzory
   Tutaj prym wiodą desenie w groszki o różnych wielkościach oraz krawaty z motywem indyjskiego wzoru paisley. Bardzo trudno zakwalifikować wzorzyste krawaty do konkretnego typu stylizacji. Kluczową rolę odgrywa kolorystyka, która w tym przypadku powinna determinować wybór. Krawaty w drobne wzory bardzo często pasują do biznesowego stylu oraz młodzieżowej elegancji.

   Krawaty z dzianiny.
   Wbrew pozorom, krawaty wykonane z dzianiny zwane ostatnio „skarpetkami” mają bardzo długą historię. W latach 50-tych oraz 60-tych były najczęściej noszone. Teraz wracają do męskiej mody w nowej odsłonie. Knity, bo tak wielu Panów nazywa te modele krawatów są najczęściej utożsamiane z miejską modą. Ich głównymi użytkownikami są młodzi eleganci oraz młodzież hołdująca stylom casual oraz preppy. Dzianinowe krawaty pasują do sportowych marynarek, kolorowych koszul oraz męskich dodatków w odważnych kontrastowych kolorach i deseniach.


  • Krótki kurs doboru krawata:

   Gładkie krawaty są dla:
   - wąskie dla młodych mężczyzn;
   - szersze dla dojrzałych elegantów.

   Krawaty w paski - dobieraj ze względu na kolor:
   - do pracy w stonowanej kolorystyce;
   - na formalne spotkanie więcej kontrastu i żywego koloru.

   Krawaty wzorzyste - w zależności od kolorystyki dedykowane eleganckim biznesmenom oraz do młodzieżowych stylizacji.

   Krawaty knit – głównie dla miłośników eleganckiego casualu oraz mody w stylu preppy.

Newsletter

Krawaty

Modne krawaty

Krawaty kolekcja na rok 2017

Znajdują się Państwo w dziale sklepu męskiego poświęconego wyłącznie krawatom. Modele krawatów pochodzą od polskich producentów i stanowią odpowiedź na aktualne trendy. Staramy się aby wzornictwo krawatów z tego działu odpowiadało oczekiwaniom Klientów poszukujących krawatów do pracy jak i na specjalne okazje. Nowość to krawaty dziane zwany inaczej "knit", których charakterystyczną cechą jest poziome zakończenie dołu. Krawaty dzianinowe są bardzo silnym trendem w modzie typu casual czyli o niższym poziomie formalności. Bardzo dobrze wyglądają w połączeniu ze spodniami jeans. Na stronie sklepu PewienPan.pl można znaleźć prezentację wiązania krawata na 4 popularne węzły.

Znaleziono 86 produktów.

Produkty na stronie

Produkty na stronie