Znajdź nas na Google+
Płać kartą, bo warto!

Moda męska sklep online

 • Sklep internetowy dla eleganckich mężczyzn z największą kolekcją modnych dodatków i akcesoriów.
  Buduj swój styl w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i opinię dobrego sklepu dla każdego mężczyzny.

  Codzienna elegancja
  To linia modnych dodatków utrzymanych w lekkiej stylistyce i nawiązującej do codziennego i bardzo aktywnego trybu życia mężczyzny.
  Nasze kraciaste oraz dzianinowe krawaty można łączyć z kolorowymi szelkami do spodni lub plecionymi paskami w wielu mocnych kolorach.
  Casualne kwiatki do butonierek świetnie komponują się z kolorowymi poszetkami z jedwabiu, a w okresie letnim z plecionym kapeluszem. Dla Panów lubiących klubowe stylizacje bardzo ciekawym dodatkiem jest fular z tkaniny jedwabnej. Te same fulary są idealną propozycją także do biura. Wystarczy tylko lekko rozpiąć koszulę i założyć fular na szyję... Efekt gwarantowany.

  Ubiór formalny
  Kolekcja w stylu formalnym stanowi podstawową linię produktów. Męska elegancja na najwyższym poziomie jest teraz na wyciągnięcie ręki. Wybór kilku stylowych dodatków uświetni wyjście do teatru lub na wytworny bankiet. Do wyboru są dwa rodzaje much do koszul: self tie and pre tied. Wszystkie utrzymane zgodnie z klasycznym kanonem. Jeśli zakładasz smoking zobacz nasze smokingowe pasy dostępne w kilku kolorach oraz dobierz jedwabną poszetkę. Każdy miłośnik szelek na guziki znajdzie tutaj także kilka interesujących modeli - na przykład z satynowymi pasami.

  Męska kolekcja ślubna
  Sklep dla Pana Młodego, który szuka eleganckich dodatków do swojej ślubnej stylizacji. Kolekcja krawatów utrzymanych w formalnej stylistyce, a także wiązanych much do garnituru, fraka czy smokingu. Piękne białe koszule na spinki oraz koszule smokingowe z wywijanym oraz prostym kołnierzem. Będąc na PewienPan.pl nie sposób ominąć działu ze spinkami do koszul, które od lat są nieodłącznym atrybutem ślubnego ubioru.

Newsletter

Jak bezpiecznie zamawiać przez internet?

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient chroniąc swoją prywatność złożył bezpiecznie zamówienie w naszym sklepie.

 • Proces zakupu w sklepie internetowym PewienPan.pl jest bezpieczny pod warunkiem, że Kupujący uważnie czyta i stosuje się do pojawiających się komunikatów.

 • System sklepu jest zabezpieczony certyfikowanym połączeniem SSL. Oznacza to, że podczas składania zamówienia oraz logowania do Konta Klienta wszystkie podawane informacje są przesyłane w zamkniętym, bezpiecznym połączeniu. Potwierdza to charakterystyczna ikona "kłódki" oraz adres internetowy zaczynający się od liter https.

 • Bezpieczeństwo płatności on-line jest gwarantowane przez firmę przelewy24.pl - lidera w branży płatności internetowych.

Należy przestrzegać zasad szczególnej ostrożności podczas logowania się do każdego serwisu internetowego i chronić ustalone hasła dostępowe!

W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z obsługą sklepu poprzez adres e-mail:

kontakt@pewienpan.pl

lub telefonicznie pod nr:

725-402-560