Znajdź nas na Google+
Płać kartą, bo warto!

Moda męska sklep online

 • Sklep internetowy dla eleganckich mężczyzn z największą kolekcją modnych dodatków i akcesoriów.
  Buduj swój styl w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i opinię dobrego sklepu dla każdego mężczyzny.

  Codzienna elegancja
  To linia modnych dodatków utrzymanych w lekkiej stylistyce i nawiązującej do codziennego i bardzo aktywnego trybu życia mężczyzny.
  Nasze kraciaste oraz dzianinowe krawaty można łączyć z kolorowymi szelkami do spodni lub plecionymi paskami w wielu mocnych kolorach.
  Casualne kwiatki do butonierek świetnie komponują się z kolorowymi poszetkami z jedwabiu, a w okresie letnim z plecionym kapeluszem. Dla Panów lubiących klubowe stylizacje bardzo ciekawym dodatkiem jest fular z tkaniny jedwabnej. Te same fulary są idealną propozycją także do biura. Wystarczy tylko lekko rozpiąć koszulę i założyć fular na szyję... Efekt gwarantowany.

  Ubiór formalny
  Kolekcja w stylu formalnym stanowi podstawową linię produktów. Męska elegancja na najwyższym poziomie jest teraz na wyciągnięcie ręki. Wybór kilku stylowych dodatków uświetni wyjście do teatru lub na wytworny bankiet. Do wyboru są dwa rodzaje much do koszul: self tie and pre tied. Wszystkie utrzymane zgodnie z klasycznym kanonem. Jeśli zakładasz smoking zobacz nasze smokingowe pasy dostępne w kilku kolorach oraz dobierz jedwabną poszetkę. Każdy miłośnik szelek na guziki znajdzie tutaj także kilka interesujących modeli - na przykład z satynowymi pasami.

  Męska kolekcja ślubna
  Sklep dla Pana Młodego, który szuka eleganckich dodatków do swojej ślubnej stylizacji. Kolekcja krawatów utrzymanych w formalnej stylistyce, a także wiązanych much do garnituru, fraka czy smokingu. Piękne białe koszule na spinki oraz koszule smokingowe z wywijanym oraz prostym kołnierzem. Będąc na PewienPan.pl nie sposób ominąć działu ze spinkami do koszul, które od lat są nieodłącznym atrybutem ślubnego ubioru.

Newsletter

Jak ułożyć poszetkę?


Klasyczna moda męska - umiejętna żonglerka ponadczasowymi dodatkami.

Jednym z nich jest POSZETKA (pocket square, handkerchief), która od wielu lat w magiczny sposób zmienia wygląd mężczyzny.

Aż trudno sobie wyobrazić, że pierwotna funkcja poszetki była związana z higieną osobistą. Ówcześni dżentelmeni używali jej jako chusteczki do czyszczenia zabrudzonej marynarki lub nawet butów. Poszetka służyła również jako zwykła chusteczka do rąk.
 
Po latach ewolucji mody, w tym również męskiej, przeznaczenie poszetki diametralnie się zmieniło. Dzisiaj ta niepozorna chusteczka inaczej zwana brustaszą, to jeden z najelegantszych dodatków dla mężczyzn. Uważa się, że wsunięcie poszetki do kieszeni marynarki to najwyższa forma elegancji, na którą pozwalają sobie tylko świadomi mody i stylu panowie.

Jak nosić i składać poszetkę?

Poszetkę należy złożyć i wsunąć do kieszeni piersiowej, która znajduje się na lewym przodzie marynarki. Nie istnieje jeden sposób składania poszetki. Wszystko zależy od naszej wyobraźni, okazji oraz całej kompozycji stroju. Pewienpan.pl podpowiada dwa sposoby:

 • złożenie w kwadrat - wsuń poszetkę do kieszeni tak, aby wystawał tylko jej wąski pasek. Taki sposób jest najbardziej odpowiedni podczas formalnych spotkań lub większych uroczystości.
 • artystycznie (pozornie niedbałe) - złap poszetkę po środku, strzepnij, a następnie złap w garsć dolną część i złóż na pół. Tak złożoną chusteczkę wsuń do kieszonki. Powinna wyglądać jakby była lekko napuszona. Taki sposób polecamy do stroju codziennego i mniej formalnego.Jakość poszetek White Scissors.

White Scissors to gwarancja najwyższej jakości oraz perfekcja wykonania. Poszetki oznaczone charakterystycznymi nożyczkami oraz literami W i S są produkowane z naturalnych tkanin - bawełny, lnu oraz nauralnego chińskiego jedwabiu. Najważniejsze zalety poszetek White Scissors, to ręcznie zwijane krawędzie, krótkie serie i piękne opakowanie. Cała kolekcja jest w stałej ofercie sklepu Pewienpan.pl. Zapraszamy do działu POSZETKI.
 
 
Zapraszamy do obejrzenia premierowej kolekcji poszetek White Scissors na Youtube.pl: