Znajdź nas na Google+
Płać kartą, bo warto!

Moda męska sklep online

 • Sklep internetowy dla eleganckich mężczyzn z największą kolekcją modnych dodatków i akcesoriów.
  Buduj swój styl w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i opinię dobrego sklepu dla każdego mężczyzny.

  Codzienna elegancja
  To linia modnych dodatków utrzymanych w lekkiej stylistyce i nawiązującej do codziennego i bardzo aktywnego trybu życia mężczyzny.
  Nasze kraciaste oraz dzianinowe krawaty można łączyć z kolorowymi szelkami do spodni lub plecionymi paskami w wielu mocnych kolorach.
  Casualne kwiatki do butonierek świetnie komponują się z kolorowymi poszetkami z jedwabiu, a w okresie letnim z plecionym kapeluszem. Dla Panów lubiących klubowe stylizacje bardzo ciekawym dodatkiem jest fular z tkaniny jedwabnej. Te same fulary są idealną propozycją także do biura. Wystarczy tylko lekko rozpiąć koszulę i założyć fular na szyję... Efekt gwarantowany.

  Ubiór formalny
  Kolekcja w stylu formalnym stanowi podstawową linię produktów. Męska elegancja na najwyższym poziomie jest teraz na wyciągnięcie ręki. Wybór kilku stylowych dodatków uświetni wyjście do teatru lub na wytworny bankiet. Do wyboru są dwa rodzaje much do koszul: self tie and pre tied. Wszystkie utrzymane zgodnie z klasycznym kanonem. Jeśli zakładasz smoking zobacz nasze smokingowe pasy dostępne w kilku kolorach oraz dobierz jedwabną poszetkę. Każdy miłośnik szelek na guziki znajdzie tutaj także kilka interesujących modeli - na przykład z satynowymi pasami.

  Męska kolekcja ślubna
  Sklep dla Pana Młodego, który szuka eleganckich dodatków do swojej ślubnej stylizacji. Kolekcja krawatów utrzymanych w formalnej stylistyce, a także wiązanych much do garnituru, fraka czy smokingu. Piękne białe koszule na spinki oraz koszule smokingowe z wywijanym oraz prostym kołnierzem. Będąc na PewienPan.pl nie sposób ominąć działu ze spinkami do koszul, które od lat są nieodłącznym atrybutem ślubnego ubioru.

Newsletter

Oznaczenia na odzieży wg Polskiej Normy PN-EN ISO 3758

Krótki przewodnik po piktogramach informacji pielęgnacyjnych tekstyliów.

Producenci wyrobów włókienniczych mają ustawowy obowiązek zamieszczania etykiet zawierających warunki pielęgnacji oraz  konserwacji danego wyrobu. Są to zazwyczaj białe prostokątne karteczki umieszczone w niewidocznych miejscach np. w szwie bocznym wewnątrz marynarki. Zawiarają one znaki graficzne, pod którymi kryją się cenne dla konsumenta wskazówki.
 
Sklep dla mężczyzn PewienPan.pl zdecydował się na opublikowanie instrukcji wspomnianych znaków graficznych w celu ich wyjaśnienia . Zapraszamy do lektury.

 

Dopuszczalne pranie w pralce automatycznej w wodzie o temperaturze maksymalnej wskazanej na znaku, oczywiście można też prać ręcznie.

Pranie w prace we wskazanej maksymalnej temperaturze wody lecz wymagany jest specjalny program dla tkanin delikatnych.

Nie prać. Konieczność czyszczenia chemicznego.

Konieczność prania ręcznego.

Dopuszczalne suszenie oraz odwirowanie w pralkach lub suszarkach bębnowych.

Zakaz suszenia i wirowania w pralkach i suszarkach bębnowych.

Nie odwirowywać wypranej odzieży. Należy rozwiesić pranie do wysuszenia.

Nie odwirowywać wypranej odzieży. Należy rozłożyć poziomo do wysuszenia – najczęściej dotyczy swetrów.

Można używać wybielaczy chlorowych.

Nie używać wybielaczy chlorowych.

Wyrób przeznaczony do prania chemicznego. Litera w kole to wskazówka dla pralni.

Prasowanie w temperaturze maksymalnej 110 st. C.

Prasowanie w temperaturze maksymalnej 150 st. C.

Prasowanie w temperaturze maksymalnej 200 st. C.

Zakaz prasowania.

 

 

_____________________

Oprac.: PewienPan.pl 2010