Znajdź nas na Google+
Płać kartą, bo warto!

Moda męska sklep online

 • Sklep internetowy dla eleganckich mężczyzn z największą kolekcją modnych dodatków i akcesoriów.
  Buduj swój styl w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i opinię dobrego sklepu dla każdego mężczyzny.

  Codzienna elegancja
  To linia modnych dodatków utrzymanych w lekkiej stylistyce i nawiązującej do codziennego i bardzo aktywnego trybu życia mężczyzny.
  Nasze kraciaste oraz dzianinowe krawaty można łączyć z kolorowymi szelkami do spodni lub plecionymi paskami w wielu mocnych kolorach.
  Casualne kwiatki do butonierek świetnie komponują się z kolorowymi poszetkami z jedwabiu, a w okresie letnim z plecionym kapeluszem. Dla Panów lubiących klubowe stylizacje bardzo ciekawym dodatkiem jest fular z tkaniny jedwabnej. Te same fulary są idealną propozycją także do biura. Wystarczy tylko lekko rozpiąć koszulę i założyć fular na szyję... Efekt gwarantowany.

  Ubiór formalny
  Kolekcja w stylu formalnym stanowi podstawową linię produktów. Męska elegancja na najwyższym poziomie jest teraz na wyciągnięcie ręki. Wybór kilku stylowych dodatków uświetni wyjście do teatru lub na wytworny bankiet. Do wyboru są dwa rodzaje much do koszul: self tie and pre tied. Wszystkie utrzymane zgodnie z klasycznym kanonem. Jeśli zakładasz smoking zobacz nasze smokingowe pasy dostępne w kilku kolorach oraz dobierz jedwabną poszetkę. Każdy miłośnik szelek na guziki znajdzie tutaj także kilka interesujących modeli - na przykład z satynowymi pasami.

  Męska kolekcja ślubna
  Sklep dla Pana Młodego, który szuka eleganckich dodatków do swojej ślubnej stylizacji. Kolekcja krawatów utrzymanych w formalnej stylistyce, a także wiązanych much do garnituru, fraka czy smokingu. Piękne białe koszule na spinki oraz koszule smokingowe z wywijanym oraz prostym kołnierzem. Będąc na PewienPan.pl nie sposób ominąć działu ze spinkami do koszul, które od lat są nieodłącznym atrybutem ślubnego ubioru.

Newsletter

Weź udział w naszej akcji promocyjnej, dzięki której możesz

zdobyć rabat na swoje zakupy w sklepie PewienPan.pl

Akcja promocyjna

Proste zasady:

 1. Zrób zdjęcie z produktem zakupionym w naszym sklepie ("selfie", zdjęcie stylizacji, samego produktu itp.)
 2. Wyślij zdjęcie na adres: konkurs@pewienpan.pl
 3. Odbierz kod rabatowy

Regulamin akcji promocyjnej "Twoje zdjęcie jest warte rabatu"


Postanowienia ogólne

1. Organizatorem akcji promocyjnej „Twoje zdjęcie jest warte rabatu” jest firma Gemini Marcin Bogusławski, Łódź, ul. Marysińska 59/2.

2. Akcja promocyjna zostanie przeprowadzona wyłącznie w internecie na profilu facebook’owym sklepu https://www.facebook.com/Pewienpan oraz na instagramie https://www.instagram.com/pewienpan_pl/.

3. Celem akcji jest promowanie sklepu i utrzymywanie z klientami jak najlepszych relacji.

4. Akcja promocyjna trwa do czasu odwołania przez organizatora.

5. O końcu akcji promocyjnej Organizator poinformuje na swoim profilu na facebook’u.


Zasady i warunki uczestnictwa w akcji promocyjnej

1. Warunkiem uczestnictwa w akcji, jest wysłanie na adres mailowy konkurs@pewienpan.pl „Twoje zdjęcie jest warte rabatu” zdjęcia całości lub części własnej stylizacji wzbogaconej o produkt zakupiony w sklepie PewienPan.pl wraz z krótkim opisem.

2. Uczestnikiem akcji może być każda osoba fizyczna, która nie jest pracownikiem firmy Gemini Marcin Bogusławski i ma ukończone 18 lat.

3. Każda osoba biorąca udział w akcji dobrowolnie zgadza się na publikowane jej zdjęć na profilach portali społecznościowych (facebook, instagram) firmy Gemini Marcin Bogusławski przez czas nieokreślony.

4. Wysłanie zdjęć wiąże się z jednoczesną akceptacją ich publikacji na powyższych stronach (facebook, instagram).

5. Przyjmujemy i publikujemy jedynie zdjęcia, na których wyraźnie widać produkty zakupione w sklepie PewienPan.pl

6. Każdy uczestnik akcji może wysłać dowolną ilość zdjęć, w wybranej kolorystyce i o dowolnym kadrze.

7. Organizator przyjmuje zdjęcia typu „selfie”, portrety, zdjęcia całych stylizacji lub dowolnego fragmentu produktu zakupionego w sklepie PewienPan.pl, czy przykładowe kompozycje dodatków i stylizacji.

8. Wysłanie zdjęcia lub kilku zdjęć nie stanowi automatycznego przyznania rabatu lub nagrody.

9. Organizator zastrzega sobie prawo autonomicznego wyboru zdjęć przewidzianych do publikacji oraz nagrodzenia rabatem lub nagrodą.


Nagrody i rabaty

1. Nagrodą i podziękowaniem za udział w akcji promocyjnej jest 10% rabat na zakup dowolnych produktów w sklepie PewienPan.pl

2. Rabaty nie łączą się z pozostałymi promocjami, będącymi częścią oferty sprzedażowej sklepu PewienPan.pl

3. Do wykorzystania rabatu uprawniona jest każda osoba, która wzięła udział w akcji promocyjnej i zastosowała się do zasad i warunków uczestnictwa.
Postanowienia końcowe

1. Każdy uczestnik, chcący wziąć udział w akcji, ma obowiązek akceptacji powyższego regulaminu.

2. Jednocześnie, każdy uczestnik akcji wyraża zgodę na przekazanie firmie Gemini Marcin Bogusławski praw autorskich do przesłanych zdjęć w zakresie: publikowania zdjęć na stronach i profilach internetowych, będących własnością firmy Gemini Marcin Bogusławski na czas nieokreślony.

3. W kwestiach nieuregulowanych w tym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

4. Akcja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana, przeprowadzana przez serwis Facebook, ani z nim związana.

5. Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją akcji na łamach serwisu.