Znajdź nas na Google+
Płać kartą, bo warto!

Moda męska sklep online

 • Sklep internetowy dla eleganckich mężczyzn z największą kolekcją modnych dodatków i akcesoriów.
  Buduj swój styl w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i opinię dobrego sklepu dla każdego mężczyzny.

  Codzienna elegancja
  To linia modnych dodatków utrzymanych w lekkiej stylistyce i nawiązującej do codziennego i bardzo aktywnego trybu życia mężczyzny.
  Nasze kraciaste oraz dzianinowe krawaty można łączyć z kolorowymi szelkami do spodni lub plecionymi paskami w wielu mocnych kolorach.
  Casualne kwiatki do butonierek świetnie komponują się z kolorowymi poszetkami z jedwabiu, a w okresie letnim z plecionym kapeluszem. Dla Panów lubiących klubowe stylizacje bardzo ciekawym dodatkiem jest fular z tkaniny jedwabnej. Te same fulary są idealną propozycją także do biura. Wystarczy tylko lekko rozpiąć koszulę i założyć fular na szyję... Efekt gwarantowany.

  Ubiór formalny
  Kolekcja w stylu formalnym stanowi podstawową linię produktów. Męska elegancja na najwyższym poziomie jest teraz na wyciągnięcie ręki. Wybór kilku stylowych dodatków uświetni wyjście do teatru lub na wytworny bankiet. Do wyboru są dwa rodzaje much do koszul: self tie and pre tied. Wszystkie utrzymane zgodnie z klasycznym kanonem. Jeśli zakładasz smoking zobacz nasze smokingowe pasy dostępne w kilku kolorach oraz dobierz jedwabną poszetkę. Każdy miłośnik szelek na guziki znajdzie tutaj także kilka interesujących modeli - na przykład z satynowymi pasami.

  Męska kolekcja ślubna
  Sklep dla Pana Młodego, który szuka eleganckich dodatków do swojej ślubnej stylizacji. Kolekcja krawatów utrzymanych w formalnej stylistyce, a także wiązanych much do garnituru, fraka czy smokingu. Piękne białe koszule na spinki oraz koszule smokingowe z wywijanym oraz prostym kołnierzem. Będąc na PewienPan.pl nie sposób ominąć działu ze spinkami do koszul, które od lat są nieodłącznym atrybutem ślubnego ubioru.

Newsletter

GARNITUR SZYTY NA MIARĘ

PEWIEN PAN - M. Bogusławski

Krawiec Bogusławski

Każdy mężczyna choć jeden raz w życiu powinien zasmakować przygody jaką jest uszycie garnituru na miarę. To wspaniała przygoda zakończona odbiorem idealnego ubioru.

USŁUGA KRAWIECTWA MIAROWEGO "M. Bogusławski"

Salon w Łodzi przy ulicy Zielonej 30 świadczy ekskluzywną usługę krawiectwa miarowego. Gwarancją jakości i świetnego dopasowania jest moje zawodowe wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie. Jestem absolwentem szkoły odzieżowej i przez całą karierę zawodową praktykowałem jako krawiec oraz konstruktor odzieży. Jako krawiec dbam o dopracowanie detali oraz rzetelną jakość, natomiast wiedza o konstrukcji odzieży pozwala mi dopasować garnitur nawet na bardzo nietypowe sylwetki z zachowaniem komfortu i nienagannej układalności.

TKANINY

Używamy markowych tkanin z próbników takich firm jak Fratelli Talia di Delfino, British Corner, Drappers, Harrisons, Huddersfield Fine Worsted czy Scabal. To przepiękne wysokogatunkowe tkaniny wełniane o skręcie Super 100's - 160's.

CO SZYJEMY

Jesteśmy wielbicielami klasycznego stylu, ale nie są nam obce także nowoczesne fasony. Jesteśmy otwarci na wymagania naszych Klientów. Szyjemy między innymi:

 • Garnitury
 • Smokingi
 • Kamizelki
 • Spodnie

PROCES POWSTAWANIA GARNITURU NA MIARĘ

Szycie garnituru to skomplikownay proces. Na pierwszym spotkaniu wybierzemy wspólnie tkaninę, podszewkę, dodatki. Określisz swoje oczekiwania odnośnie fasonu oraz wykończeń. Pobierzemy także miarę oraz sporządzimy finalne zamówienie, które zostanie potwierdzone wpłatą zaliczki.

Zanim odbierzesz swój szyty na miarę garnitur, spotkamy się jeszcze na przymiarce. Wówczas dopasujemy marynarkę oraz spodnie, wyznaczymy szerokości klap, długość marynarki, rękawów i spodni.

Tkaniny na Twój garnitur sprowadzamy z Włoch oraz Anglii, a cały proces szycia wymaga cierpliwości i dokładności. Dlatego od chwili zamówienia do dnia odbioru garnituru upłynie około 8-10 tygodni. Wiemy, że to dość długi okres, ale perfekcja nie lubi pośpiechu.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Jeśli chcesz poznać bliżej szczegóły usługi spotkaj się z nami. W tym celu umów się na spotkanie.

Pewien Pan

Łódź, ul. Zielona 30

tel. 603-490-610, kontakt(at)pewienpan.pl

MOBILNY KRAWIEC

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów biznesowych świadczymy usługę mobilnego krawca. Jeśli nie dysponujsze czasem aby przyjechć do naszego salonu zaproś nas do swojego biura czy domu. Pobranie miary oraz wszelkie przymiarki wykonamy w wyznaczonym przez Ciebie miejscu.

NASZE REALIZACJE

Krawiec Bogusławski

Krawiec Bogusławski 1

Krawiec Bogusławski 2

Krawiec Bogusławski

Krawiec Bogusławski 4

Krawiec Bogusławski 5

Krawiec Bogusławski 6

Krawiec Bogusławski 7

Krawiec Bogusławski 11

Krawiec Bogusławski 12