Znajdź nas na Google+
Płać kartą, bo warto!

Moda męska sklep online

 • Sklep internetowy dla eleganckich mężczyzn z największą kolekcją modnych dodatków i akcesoriów.
  Buduj swój styl w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i opinię dobrego sklepu dla każdego mężczyzny.

  Codzienna elegancja
  To linia modnych dodatków utrzymanych w lekkiej stylistyce i nawiązującej do codziennego i bardzo aktywnego trybu życia mężczyzny.
  Nasze kraciaste oraz dzianinowe krawaty można łączyć z kolorowymi szelkami do spodni lub plecionymi paskami w wielu mocnych kolorach.
  Casualne kwiatki do butonierek świetnie komponują się z kolorowymi poszetkami z jedwabiu, a w okresie letnim z plecionym kapeluszem. Dla Panów lubiących klubowe stylizacje bardzo ciekawym dodatkiem jest fular z tkaniny jedwabnej. Te same fulary są idealną propozycją także do biura. Wystarczy tylko lekko rozpiąć koszulę i założyć fular na szyję... Efekt gwarantowany.

  Ubiór formalny
  Kolekcja w stylu formalnym stanowi podstawową linię produktów. Męska elegancja na najwyższym poziomie jest teraz na wyciągnięcie ręki. Wybór kilku stylowych dodatków uświetni wyjście do teatru lub na wytworny bankiet. Do wyboru są dwa rodzaje much do koszul: self tie and pre tied. Wszystkie utrzymane zgodnie z klasycznym kanonem. Jeśli zakładasz smoking zobacz nasze smokingowe pasy dostępne w kilku kolorach oraz dobierz jedwabną poszetkę. Każdy miłośnik szelek na guziki znajdzie tutaj także kilka interesujących modeli - na przykład z satynowymi pasami.

  Męska kolekcja ślubna
  Sklep dla Pana Młodego, który szuka eleganckich dodatków do swojej ślubnej stylizacji. Kolekcja krawatów utrzymanych w formalnej stylistyce, a także wiązanych much do garnituru, fraka czy smokingu. Piękne białe koszule na spinki oraz koszule smokingowe z wywijanym oraz prostym kołnierzem. Będąc na PewienPan.pl nie sposób ominąć działu ze spinkami do koszul, które od lat są nieodłącznym atrybutem ślubnego ubioru.

Newsletter

Personalizowane chusteczki

Ciekawym pomysłem na unikatowy prezent dla mężczyzny mogą być bawełniane chusteczki zdobione haftowanym monogramem. Niby zwykły kawałek bawełnianej tkaniny ale za to jak oryginalny... Czyż nie wydaje Wam się atrakcyjnym tak wysmakowany pomysł? Monogram nadaje wyjątkowości, odnosi się bezpośrednio do osoby obdarowanej, tworzy małą historię. Sądzę, że spotka się z wielkim uznaniem u obdarowanego ten, kto zadał sobie odrobinę trudu by zapewnić tak ciekawy prezent.

Haft jest wykonywane techniką komputerową, a wysokość liter monogramu wynosi około 13 mm. Czcionka pisana kursywą. Zwyczajowo dobiera się kolor liter do koloru tkaniny, ale każdy Klient może sam określić swoje preferencje. Poniżej kilka przykładów monogramów w trzech kolorach wykonanych na białej chusteczce. Usługę wykonania haftu można zmówić tutaj - ZAMÓW MONOGRAM

Mongram biały

Monogram granatowy

Monogram czerwony

Chusteczki do monogramu

Chusteczki dedykowane do monogramu