Znajdź nas na Google+
Płać kartą, bo warto!

Moda męska sklep online

 • Sklep internetowy dla eleganckich mężczyzn z największą kolekcją modnych dodatków i akcesoriów.
  Buduj swój styl w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i opinię dobrego sklepu dla każdego mężczyzny.

  Codzienna elegancja
  To linia modnych dodatków utrzymanych w lekkiej stylistyce i nawiązującej do codziennego i bardzo aktywnego trybu życia mężczyzny.
  Nasze kraciaste oraz dzianinowe krawaty można łączyć z kolorowymi szelkami do spodni lub plecionymi paskami w wielu mocnych kolorach.
  Casualne kwiatki do butonierek świetnie komponują się z kolorowymi poszetkami z jedwabiu, a w okresie letnim z plecionym kapeluszem. Dla Panów lubiących klubowe stylizacje bardzo ciekawym dodatkiem jest fular z tkaniny jedwabnej. Te same fulary są idealną propozycją także do biura. Wystarczy tylko lekko rozpiąć koszulę i założyć fular na szyję... Efekt gwarantowany.

  Ubiór formalny
  Kolekcja w stylu formalnym stanowi podstawową linię produktów. Męska elegancja na najwyższym poziomie jest teraz na wyciągnięcie ręki. Wybór kilku stylowych dodatków uświetni wyjście do teatru lub na wytworny bankiet. Do wyboru są dwa rodzaje much do koszul: self tie and pre tied. Wszystkie utrzymane zgodnie z klasycznym kanonem. Jeśli zakładasz smoking zobacz nasze smokingowe pasy dostępne w kilku kolorach oraz dobierz jedwabną poszetkę. Każdy miłośnik szelek na guziki znajdzie tutaj także kilka interesujących modeli - na przykład z satynowymi pasami.

  Męska kolekcja ślubna
  Sklep dla Pana Młodego, który szuka eleganckich dodatków do swojej ślubnej stylizacji. Kolekcja krawatów utrzymanych w formalnej stylistyce, a także wiązanych much do garnituru, fraka czy smokingu. Piękne białe koszule na spinki oraz koszule smokingowe z wywijanym oraz prostym kołnierzem. Będąc na PewienPan.pl nie sposób ominąć działu ze spinkami do koszul, które od lat są nieodłącznym atrybutem ślubnego ubioru.

Newsletter

Niezawodny parasol męski

Hiszpańska marka M&P zaprezentowała nowy model parasola dedykowanego mężczyznom. Jest bardzo elegancki, waży zaledwie 395 g i posiada nowoczesny system Windproof. Właściwości tego modelu sprawdziliśmy sami. Mamy też film, prezetnujący ten elegancki przedmiot. Wcześniej jednak kilka danych. Parasol M&P 2717 to w tej chwili jeden z flagowych modeli tej marki. Odznacza się trwałą i zwartą konstrukcją, której bazę stanowi dziewięcioelementowa rama wykonana z lekkiego aluminium. Końcówki prętów zostały wykonane z włókien szklanych. Dzięki takiemu połączeniu parasol jest lekki a przy tym elastyczny. Obsługa jest niezwykle prosta, ponieważ otwieranie i składanie parasola odbywa się za pomocą jednego przycisku (OPEN/CLOSE). Na uwagę zasługuje elegancka rękojeść oprawiona w czarną eko skórę.

Nowoczesny system Windproof

System Windproof to w zasadzie prosty mechanizm, który zabezpiecza czaszę przed połamaniem podczas porwistego wiatru. Parasol pod wpływem silnego powiewu dosłownie odwraca się na "lewą" stronę, nie walczy z wiatrem, a wręcz układa się do jego kierunku. To bardzo skuteczna ochrona parasola, która w znaczący sposób wpływa na trwałość.

Ważne parametry

 • Parasol jest składany na trzy sekcje
 • Długość każdego pręta wynosi 61 cm
 • Po złożeniu parasol ma długość 32 cm
 • Całkowita waga wraz z pokrowcem wynosi zaledwie 395 g
 • Czasza oparta na 9 prętach w aluminium i włókna szklanego

Zobacz film prezentujący działanie parasola M&P 2717 - FILM

Parasol męski M&P_1

Parasol męski M&P_2

Parasol męski M&P_3

Parasol męski M&P_4