Znajdź nas na Google+
Płać kartą, bo warto!

Moda męska sklep online

 • Sklep internetowy dla eleganckich mężczyzn z największą kolekcją modnych dodatków i akcesoriów.
  Buduj swój styl w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i opinię dobrego sklepu dla każdego mężczyzny.

  Codzienna elegancja
  To linia modnych dodatków utrzymanych w lekkiej stylistyce i nawiązującej do codziennego i bardzo aktywnego trybu życia mężczyzny.
  Nasze kraciaste oraz dzianinowe krawaty można łączyć z kolorowymi szelkami do spodni lub plecionymi paskami w wielu mocnych kolorach.
  Casualne kwiatki do butonierek świetnie komponują się z kolorowymi poszetkami z jedwabiu, a w okresie letnim z plecionym kapeluszem. Dla Panów lubiących klubowe stylizacje bardzo ciekawym dodatkiem jest fular z tkaniny jedwabnej. Te same fulary są idealną propozycją także do biura. Wystarczy tylko lekko rozpiąć koszulę i założyć fular na szyję... Efekt gwarantowany.

  Ubiór formalny
  Kolekcja w stylu formalnym stanowi podstawową linię produktów. Męska elegancja na najwyższym poziomie jest teraz na wyciągnięcie ręki. Wybór kilku stylowych dodatków uświetni wyjście do teatru lub na wytworny bankiet. Do wyboru są dwa rodzaje much do koszul: self tie and pre tied. Wszystkie utrzymane zgodnie z klasycznym kanonem. Jeśli zakładasz smoking zobacz nasze smokingowe pasy dostępne w kilku kolorach oraz dobierz jedwabną poszetkę. Każdy miłośnik szelek na guziki znajdzie tutaj także kilka interesujących modeli - na przykład z satynowymi pasami.

  Męska kolekcja ślubna
  Sklep dla Pana Młodego, który szuka eleganckich dodatków do swojej ślubnej stylizacji. Kolekcja krawatów utrzymanych w formalnej stylistyce, a także wiązanych much do garnituru, fraka czy smokingu. Piękne białe koszule na spinki oraz koszule smokingowe z wywijanym oraz prostym kołnierzem. Będąc na PewienPan.pl nie sposób ominąć działu ze spinkami do koszul, które od lat są nieodłącznym atrybutem ślubnego ubioru.

Newsletter

Oferta "Biznes" dla firm i agencji PR

Zapraszamy do współpracy firmy i agencje PR w zakresie eleganckich gadżetów. Gwarantujemy profesjonale wykonanie i krótkie terminy realizacji zamówień. Niskie minima ilościowe.

Oferta "Biznes" to między innymi:

 • Eleganckie parasole - możliwość wykonania logo firmy na czaszy lub w formie graweru na rękojeści
 • Muchy męskie - w wersji do samodzielnego wiązania lub gotowe. Muszki zapakujemy w eleganckie opakowanie, na którym możemy wykonać logo firmy. Na życzenie Klienta muszki mogą posidać Państwa znak firmowy w formie haftu lub nadruku.
 • Poszetki - haftowane logo lub nadruk
 • Krawaty - haftowane logo lub nadruk
 • Wpinki do klapy marynarki - wykonane w kolorystyce firmowej lub w kształcie logo

Chętnie zapoznamy się z Państwa pomysłami, przygotujemy ofertę, zrealizujemy zlecenie. Zapraszamy do działu KONTAKT.