O sklepie

Sklep dla mężczyzn PewienPan.pl należy do łódzkiej firmy Gemini. Jej założenie jest pewną konsekwencją zainteresowań oraz pracy zawodowej właścicieli firmy - małżeństwa Bogusławskich. Tradycje rodzinne zawsze wiązały się z modą, a sam właściciel zawodowo zajmuje się współtworzeniem mody męskiej.

Idea sklepu wpisuje się w Naszą misję propagowania klasyki w stylu męskim. W tym przypadku pragniemy zaproponować Panom nowoczesny sposób zakupów przez internet szeroko rozumianych dodatków oraz akcesoriów męskich. Klasyczna szata graficzna, przejrzysty i bezpieczny proces realizacji zamówienia wzbogaciliśmy o nowoczesny moduł pomagający klientowi dobrać inny pasujący produkt.

Dla ułatwienia zakupu zapewniliśmy szeroki wachlarz bezpiecznych płatności on-line oraz kilka opcji dostawy. Na etapie projektowania sklepu staraliśmy się uwzględnić znane nam potrzeby klientów oraz maksymalnie uatrakcyjnić, ułatwić i zabezpieczyć proces wyboru oraz zakupu. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z firmą Brostudio, która zajęła się warstwą projektową oraz informatyczną, z serwisem PayU.pl w celu zapewnienia nowoczesnych i bezpiecznych płatności on-line oraz firmami kurierskimi UPS i Pocztą Polską, które obsługują dostawy naszych towarów.

Produkty dostępne w naszym sklepie pochodzą od wcześniej sprawdzonych dostawców pod kątem jakości oraz obsługi gwarancyjnej, natomiast ich dobór determinuje obserwowany przez nas zawodowo rynek mody oraz nasze osobiste preferencje.

Wiemy jak ważna jest informacja o etapie realizacji zamówienia. W związku z tym klient jest informowany e-mailem o złożeniu zamówienia, przyjęciu do realizacji oraz wysyłce towaru. Kilka dni po zakupie wyślemy do Państwa wiadomość z prośbą o dokonanie oceny lub napisania opinii o naszym sklepie. Zarówno przed jak i po dokonaniu zakupów w sklepie PewienPan.pl możecie Państwo kontaktować się z nami za pośrednictwem poczty e-mail oraz telefonicznie.

Dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjny program rabatowy, dzięki któremu kolejne zakupy będą zawsze tańsze!

 

Zapraszam do zakupów,

Anna i Marcin Bogusławscy