Pomóż Patrykowi - dwunastoletniemu chłopcu walczącemu z chorobą nowotworową, którego mama nazywa "Moim Bohaterem".

Ten pseudonim bardzo pasuje do Patryka, ponieważ Jego walka jest wręcz imponująca. Mimo przebycia już kilkudziesięciu bardzo poważnych operacji chłopiec i Jego mama są nadal pełni wiary oraz sił do walki.
 
W związku z dużymi kosztami leczenia oraz koniecznością sprawowania opieki przez Jego mamę, która przebywa razem z Nim w szpitalu prowadzona jest zbiórka pieniędzy na następujące cele szczegółowe:
  • koszty związane z leczeniem
  • rehabilitacją
  • dojazdem i zakwaterowaniem opiekuna poza miejscem zamieszkania
  • zakupem niezbędnych leków oraz sprzętu rehabilitacyjnego
  • opieki pielęgniarskiej
  • środków pielęgnacyjnych
 
Każda, nawet niewielka kwota stanowi wyciągniętą rękę pomagającą pokrywać codzienne wydatki związane z długotrwałym procesem leczenia.
Oprócz pomocy finansowej mama chłopca prosi przede wszystkim o modlitwę.
 
Aby finansowo wesprzeć Patryka i Jego mamę prosimy o dokonywanie wpłat na specjalne konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom Happy Kids
nr konta:
43 1160 2202 0000 0001 6596 3344

z dopiskiem "Na leczenie i rehabilitację Patryka Budzeń"

 

Fundacja „Happy Kids” została zarejestrowana 30 września 2002 roku w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Łodzi. Posiada status organizacji pożytku publicznego i jest wpisana do Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej (wpis Sądu Rejonowego dla Łodzi Śródmieście, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000133286).

Odwiedź stronę fundacji i zobacz jak jeszcze możesz pomóc dzieciom:

www.happykids.org.pl
 


Działalność sponsorska - PewienPan.pl dla dzieci z przedszkola.

17 maja 2011 roku w Miejskim Przedszkolu nr 6 w Zgierzu odbyła się uroczystość z okazji X rocznicy Ogólnopolskiej Akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Sklep męski PewienPan.pl z ogromną przyjemnością włączył się w organizację imprezy dla najmłodszych, fundując nagrody.

W podziękowaniu otrzymaliśmy z rąk Pani dyrektor Małgorzaty Tomczak wspaniały dyplom, którym teraz z przyjemnością się chwalimy.